Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

WYPADEK! PIJANY ROWERZYSTA WJECHAŁ WPROST POD SAMOCHÓD. Miał ponad 2,5 promila!

Doszło do tego wczoraj na wylocie z Wągrowca na Rogoźno.

Jak informuje nas dyżurny wągrowieckiej policji w piątek około godziny 18.00 rowerzysta na drodze w kierunku Rogoźna nagle wyjechał z bocznej drogi w lewo w stronę Pokrzywnicy, prosto pod prawidłowo jadącego volkswagena passata.

Kierowcy auta nic się nie stało. Rowerzystę zaś zabrano do wągrowieckiego szpitala. Na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń, tylko złamania kości.

Niestety, przy okazji badania trzeźwości, okazało się, że rowerzysta jest pijany i to bardzo – miał ponad 2,5 promila alkoholu. Za to wykroczenie grozi mu mandat lub grzywna. Nie wiadomo czy osobno nie grożą mu sankcje karne za spowodowanie wypadku.  

Czytaj także

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja

Policjantka po służbie rozpoznała poszukiwanego. Ujęła go z innym funkcjonariuszem

Redakcja

Zderzenie dwóch aut osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga była zablokowana [FOTO]

Redakcja