Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

WAŻNE: ZAGINĄŁ TOMASZ KOSTECKI Z WĄGROWCA. Rodzina nie ma z nim kontaktu od czerwca!

artdent baner

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu poszukuje zaginionego Tomasz Kosteckiego.

KOSTECKI TOMASZ ma lat 46. RYSOPIS: wzrost około 175 cm, szczupły, waga 75 kg, włosy ciemne, proste, uczesane do góry, krótkie, oczy koloru jasnego, twarz chuda, uszy normalne – średniej wielkości.

Cechy charakterystyczne: nos przekrzywiony w prawą stronę po złamaniu, brak zęba – górna jedynka. Tatuaże: na lewym ramieniu tribal i smok, natomiast na plecach miał guza pod łopatka prawą.

W toku czynności ustalono, iż prawdopodobnie ubrany był w krótkie spodenki koloru biało niebieskiego w kratkę oraz bluzę czarna z kapturem.

W dniu 7 czerwca  około godz. 16:55 opuścił teren Izby Wytrzeźwień w Pile i nie powrócił do miejsca zamieszkania w Wągrowcu na ulicy ipowej. Mężczyzna nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego, lecz powinien mieć dowód osobisty.

Pod koniec lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Wągrowcu brat Tomasza Kosteckiego – Sławomir, Kostecki zgłosił fakt zaginięcia swojego brata. Gdy został zwolniony z Izby Wytrzeźwień w Pile, to nie powrócił już do Wągrowca, nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zgłoszenia brak informacji na temat kierunku, w którym mógł się oddalić się zaginiony. Mężczyzna w przeszłości prowadził wędrowny tryb życia jak również nadużywał alkohol. Nie miał problemów psychicznych, jak również nigdy nie miał prób samobójczych.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

Rowerzysta na widok policjantów szybko zeskoczył z roweru. Miał powody…

Redakcja

Pożar hali z częściami aut w Wągrowcu. Musieli interweniować strażacy [ZDJĘCIA]

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek na drodze Wągrowiec – Rogoźno. Droga jest zablokowana! Potrzebny helikopter LPR dla ciężko rannego kierowcy

Redakcja