Okno na Wągrowiec

Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

WAŻNE: Od soboty handel na targowisku w Skokach dla wszystkich towarów

Jak właśnie poinformowali skoccy urzędnicy, od soboty 25 kwietnia odbywać się tam będzie handel wszystkimi towarami. Ale spełnione muszą być pewne zasady.

ZASADY DLA KUPUJĄCYCH: Obowiązuje bezwzględnie zasada zajmowania stanowisk zgodnie z wytycznymi zarządzających placem targowym, w określonym przez zarządzającego miejscu na placu.

Na jeden punkt handlowy może przypadać maksymalnie 4 klientów.

PRZYKŁAD: jeśli na targowisku jest 10 punktów handlowych, to na jego terenie może przebywać w jednym momencie maksymalnie 40 klientów.

UWAGA: Zarządzający targowiskiem, ze względu na obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa kupującym i sprzedającym, ma prawo do ograniczenia ilości miejsc udostępnionych do sprzedaży!

UWAGA! Bezpośrednio przy stoisku może znajdować się tylko jeden kupujący! Należy obowiązkowo stosować rękawiczki ochronne. Zachować bezpieczną odległość klient – klient, klient – sprzedawca, sprzedawca – sprzedawca (min. 2 metry)

ZASADY DLA SPRZEDAJĄCYCH: Obowiązuje zasada: towar podaje sprzedawca. Stanowisko musi być zaopatrzone w rękawiczki jednorazowe oraz środki dezynfekujące. Należy stosować zasady bezpieczeństwa żywności – restrykcyjnie i z pełną świadomością.

W miarę możliwości należy wyposażyć stanowiska w terminale płatnicze.

Źródło: gmina-skoki.pl

Czytaj także

UWAGA! OSZUST próbuje OKRAŚĆ EKSPEDIENTÓW w Wągrowcu i okolicy!

Remigiusz Priebe

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odszedł od nas Paweł Ślósarczyk

Redakcja

Kup sobie DZIAŁKĘ w Skokach. Wkrótce będą PRZETARGI

Redakcja