Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Komunikacja Wiadomości

W wielkiej kałuży na wągrowieckiej obwodnicy kierowcy masowo gubili tablice!

Po obfitych weekendowych opadach deszczu koło stacji paliw Orlen powstała ogromna kałuża.

Okazała się ona sporą pułapką dla wielu kierowców, którzy wpadając w nią, gubili tam swoje tablice rejestracyjne.

Jeden z kierowców, nasz czytelnik, zrobił zdjęcie zgubionych i porzuconych tam tablic. Jak widać na zdjęciu, pecha mieli tam nie tylko kierowcy z powiatu wągrowieckiego, ale również powiatów okolicznych, a nawet Poznania i Warszawy.

Nasz czytelnik zgłosił to wągrowieckiej policji.

Fot. Czytelnik

Czytaj także

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja