Okno na Wągrowiec
Edukacja Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

W MILENIUM zainaugurowano nowy rok akademicki [FOTO]

Kondolencje Karol Krus

W sobotę, 7 października, w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyła się inauguracja roku akademickiego 2023/2024 dla studentów i studentek z Gniezna oraz z Filii GSW Milenium w Wągrowcu.

Uroczystość rozpoczął założyciel GSW Milenium profesor nadzwyczajny dr Lechosław Gawrecki, który powitał studentów oraz przybyłych gości: parlamentarzystów, samorządowców, duszpasterza akademickiego, przedstawicieli edukacji i biznesu, przedstawicieli lokalnych mediów, a także kadrę akademicką. Dalszą część uroczystości poprowadził Rektor GSW Milenium, dr Krzysztof Gawrecki, który ogłosił otwarcie roku akademickiego 2023/2024 mówiąc „Quod felix faustum fortunatum que sit” i uderzając jednocześnie 3 razy buławą w stół.

Tradycyjnie dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Tomasz Albiński przyjął ślubowanie studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia kierunków pedagogika i zarządzanie z Gniezna i z Wągrowca oraz pierwszego roku studiów drugiego stopnia kierunku zarządzanie z Gniezna, po którym wręczono e-indeksy.

Rozpoczęcie roku akademickiego nie mogłoby się odbyć bez wykładu inauguracyjnego, który wygłosił dr Krzysztof Danielewicz na temat bezpieczeństwa w szkole, który poruszył istotny problem jakim jest zagrożenie uczniów i studentów.

Czytaj także

NIE ŻYJE HUBERT PALUCH. Znany wągrowczanin, działacz, przedsiębiorca

Redakcja

Wągrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował już 13 rok [FILM/FOTO]

Redakcja

APEL POLICJI: Rozpoznajesz go? Okradł kościół! [FILM/FOTO]

Redakcja