Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Ale wstyd! Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

Uuuuu, co straszy? Daewoo!

Na Poznańskiej wciąż niszczeje renault clio. Nam czytelnicy zgłosili kolejne takie auto daewoo lanos na Skockiej.

Auto od dłuższego czasu, ponoć już przynajmniej od roku, stoi w Wągrowcu na parkingu przy skrzyżowaniu ulicy Skockiej i Wierzbowej. Ma przebite opony i powoli zjada je rdza.

Co ciekawe, także tam nietrudno ustalić sprawcę, bo samochód ma tablice rejestracyjne. Czekamy na reakcję odpowiednich służb.

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul