Okno na Wągrowiec
Kultura Na imprezę Na luzie Niezbędnik Promocja Wiadomości Wydarzenia

Turniej tańca już w niedzielę. Wiemy jacy artyści na nim wystąpią!

artdent baner

Pomiędzy turniejowymi zmaganiami widzowie będą mogli podziwiać występy artystyczne.

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MB Perfekt CUP rozegrany zostanie w tańcach latynoamerykańskich. W trakcie imprezy, pomiędzy kolejnymi zmaganiami tanecznych par, odbędą się występy artystyczne.

Wśród nich zobaczymy między innymi popisy zespołu tanecznego „FART”, działającego przy Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu, który zaprezentuje pokazy tańca z pałeczką mażoretkową i pomponami.

Kolejną atrakcją będzie pokaz zespołu tańca nowoczesnego „AGELESS” działającego przy Rogozińskim Centrum Kultury. Niespodzianką okaże się natomiast występ duetów wokalnych, które zaprezentują własną interpretację światowych przebojów.

Jak już wcześniej informowaliśmy w artykule Turniej tańca już 27 października. Gwiazdą będą mistrzowie świata!, najważniejszą atrakcją turnieju będzie pokaz aktualnych Mistrzów Świata – Sergiu i Doroty Rusu.

Sporo atrakcji przewidziano także dla publiczności, która dokona wyboru Najlepszej Pary Publiczności o Nagrodę Santander Bank Polska. Natomiast zwycięska para będzie losować nagrody dla publiczności ufundowane przez sponsorów imprezy.

Całość poprowadzi znany i lubiany konferansjer, nauczyciel tańca – Krzysztof Czapliński z Poznania. Zapowiada się zatem naprawdę ciekawe widowisko!

Przypominamy, że bilety wstępu w cenie 35 zł można jeszcze nabywać w Kinie MDK w Wągrowcu przy ulicy Kościuszki 55 oraz sklepie ELEGANT przy ulicy Kościuszki 2. Bilety można także kupić na stronie bilety24.pl.

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MB Perfekt CUP odbędzie się w niedzielę 27 października o godzinie 19.00 w Hali OSiR. Uwaga! Bilety będzie można także kupić na miejscu, na godzinę przed turniejem, czyli od godziny 18.00.

Patronem medialnym turnieju jest portal Okno na Wągrowiec.

Czytaj także

Dyrektorki odebrały już nominacje na stanowiska

Redakcja

POLICJA INFORMUJE: W najbliższych dniach w Wągrowcu będą UTRUDNIENIA w ruchu

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek na obwodnicy. Zderzenie dwóch samochodów. Jedno auto dachowało [FOTO]

Redakcja