Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Fotoreportaże Kultura Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Szanty wróciły do Wągrowca! [FOTO]

Po 12 latach znów w naszym mieście rozbrzmiała ta muzyka.

Koncert zespołu „Kubryk” z Ustki uświetnił oficjalny początek Mistrzostw Śwata Modeli Żaglowych, które właśnie odbywają się nad jeziorem Durowskim w Wągrowcu.

Początkowo planowano ten koncert na plaży miejskiej, ale pogoda dziś spłatała organizatorom psikusa i trzeba było się przenieść do amfiteatru.

Poniżej nasz fotoreportaż:

Zdjęcia: Marek Świdrak

Czytaj także

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja