Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Wiadomości Wydarzenia

SZALEŃSTWO NA STACJACH PALIW!

Do wszystkich stacji paliw w Wągrowcu są wielkie kolejki.

To skutek wojny na Ukrainie. Od kilku godzin wszystkie nasze stacje paliw są oblężone przez kierowców, którzy chcą kupić jak najwięcej paliwa.

To z pewnością kwestia obaw przed tym, jak potoczą się losy na Ukrainie i tego, że paliwo może drastycznie wzrosnąć lub wręcz go zabraknie.

Fot. Freepik

Czytaj także

JEST PRACA DLA… streetworkera

Redakcja

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA

Krzysztof Czapul

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

Krzysztof Czapul