Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Wiadomości Wydarzenia

SZALEŃSTWO NA STACJACH PALIW!

Do wszystkich stacji paliw w Wągrowcu są wielkie kolejki.

To skutek wojny na Ukrainie. Od kilku godzin wszystkie nasze stacje paliw są oblężone przez kierowców, którzy chcą kupić jak najwięcej paliwa.

To z pewnością kwestia obaw przed tym, jak potoczą się losy na Ukrainie i tego, że paliwo może drastycznie wzrosnąć lub wręcz go zabraknie.

Fot. Freepik

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja