Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Swoją hondą wjechała w tył… radiowozu [ZDJĘCIA]

Do tego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15.50 przy galerii „Karuzela” w Wągrowcu.

Poniedziałek, 17 października, około godziny 15:50 na ulicy 11 Listopada, w pobliżu galerii „Karuzela” w Wągrowcu doszło do nietypowej kolizji.

Kierująca hondą wjechała w tył policyjnego radiowozu. Na miejscu szybko zjawili się strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Pomocy medycznej nie potrzebowała kierująca osobówką, ale na badania do szpitala przewieziono dwóch funkcjonariuszy policji.

Przez jakiś czas przejazd był tam utrudniony.

Fot. Damian Kantorski

Czytaj także

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja