Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Skarbówka dzisiaj NIECZYNNA. W PONIEDZIAŁEK będzie OTWARTA ponownie

Urząd Skarbowy w Wągrowcu od rana jest zamknięty.

Jak udało nam się dowiedzieć, jest tam właśnie przeprowadzane ozonowanie. Pracowników odesłano do domów.

A co z praca „skabówki” po weekendzie? Jak nas poinformowano w tym urzędzie, w poniedziałek przywrócony będzie już normalny tryb pracy.

Czytaj także

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja