Inne dyscypliny Na luzie Na własne oczy Sport Wiadomości Wydarzenia

SIATKÓWKA: Zamek o seta lepszy od ZNP. Derby Żnina wyraźnie dla Tygodnika! [ZDJĘCIA]

zyczenia wielkanoc powiat

Wczoraj wieczorem kolejne mecze rozegrali siatkarze.

Jak zwykle w piątkowy wieczór pod siatką spotkali się zawodnicy, grający w rozgrywkach ligi siatkarskiej. Tym razem bój stoczyli zawodnicy Zamku Gołańcz z ZNP Wągrowiec oraz Tygodnika Pałuki Żnin z „Dream Team” Żnin.

To drugie spotkanie miało bardzo jednostronny przebieg, bo w derbach Żnina wyraźnie lepsi, od początku d końca byli zawodnicy Tygodnika i gładko ten mecz wygrali 3-0.

Za to znacznie bardziej zacięty bój stoczyli „zamkowi” z „nauczycielami”. W pierwszym secie nieznacznie wygrał Zamek, w drugim także (już pewniej), za to dwa kolejne należały do ZNP. O wszystkim miał rozstrzygnąć tie-break. Na szczęście dla „zamkowych” nie potwierdziła się stara siatkarska zasada, że jeśli prowadzisz 2-0 i nie wygrywasz, to przegrywasz 2-3.