serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Policja ZATRZYMAŁA 8 POSZUKIWANYCH osób. Wystarczyła tylko… jedna doba!

W ciągu ostatniej doby policjanci zatrzymali 8 osób poszukiwanych do odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności. Zatrzymania miały miejsce zarówno w Wągrowcu, jak i w innych miejscowościach naszego powiatu.

Wśród nich byli:

– Zatrzymany wczoraj w Skokach, poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez SR Poznań Stare Miasto, 31-letni mężczyzna, rozpoczął odbywanie kary jednego roku pozbawienia wolności za przestępstwo uchylania się od płacenia alimentów.

– Za podobne przestępstwo zatrzymany został 36-letni mieszkaniec gminy Wapno. Poszukiwany na podstawie postanowienia wydanego przez SR w Wągrowcu mężczyzna, karę pozbawienia wolności odbywać będzie w Zakładzie Karnym w Potulicach.

– Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Obornikach 37-letni mieszkaniec gminy Wągrowiec, został zatrzymany do odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym w Gębarzewie za niestosowanie się do zasądzonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

– Zatrzymany przed siedmioma dniami poszukiwany przez policję 45-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, trafił do więziennej celi zaraz po dokonaniu kradzieży dwóch butelek piwa. Podejmujący interwencję w jednym z marketów w Skokach policjanci po nałożeniu 500-złotowego mandatu za kradzież alkoholu, zatrzymali mężczyznę, który trafił do zakładu karnego w Gębarzewie, do odbycia kary 182 dni pozbawienia wolności. 

Źródło: KPP Wągrowiec

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

GARNETZ NA PONIEDZIAŁEK, czyli… MAMY TO! Zarejestrowaliśmy listy we wszystkich okręgach powiatu

Krzysztof Garnetz

3-latek sam spacerował przy ruchliwej drodze w centrum Wągrowca!

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja