Na luzie Na własne oczy Pływanie Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

PŁYWANIE: Mnóstwo medali, rekordy życiowe i suuuupeeer forma naszych młodych zawodników [ZDJĘCIA}

zyczenia wielkanoc powiat

Ręce same składają się do oklasków, kiedy przeanalizujemy sobotnie zmagania naszych młodych pływaków.

Startując 14 grudnia na pływalniach w Toruniu i Gnieźnie zdobyliśmy aż 23 medale, 7 złotych, 4 srebrne i 12 brązowych, wywalczyliśmy sporo rekordów życiowych i wiele wartościowych wyników zbliżonych do swoich życiówek. Tym samym nasi dzielni pływacy potwierdzili znakomitą formę i udowodnili, że potencjał wągrowieckiej drużyny jest ogromny. Filip Starzyński uzyskał najlepszy czas 1:06,30 min. i zajął 1. miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym podczas Międzynarodowych Zawodów Pływackich Junior Cup w Toruniu.

Z Mikołajkowych Zawodów Pływackich w Gnieźnie ze złotymi medalami wrócili: Szymon Pilarczyk,  Piotr Palluth, Agata Grela, Maksymilian Sadowski, Pola Szymańska i Antoni Jaroszewski.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i cytując trenerów: dobra robota.

Wyniki:

8 medali, w tym złoto, 2 srebrne i 5 brązowych, wywalczyli nasi pływacy podczas I Międzynarodowych Zawodów Pływackich Junior Cup w Toruniu:

Sztafeta 4×50 dowolny rocznik 2006 – 4 miejsce

Podczas drugiego bloku zawodów wągrowieccy pływacy zajęli 6 miejsce w klasyfikacji klubowej

Młodzi adepci pływania, podzieleni na 7 kategorii wiekowych, rywalizowali w 39 konkurencjach podczas Gwiazdkowych Zawodów Pływackich w Gnieźnie. Nasi pływacy wrócili z 15 medalami: 6 złotymi, 2 srebrnymi i 7 brązowymi: