Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości

PĘDZIŁ pod Wągrowcem PONAD 160 km/h. Policja UJAWNIA NAGRANIA z wyczynami kierowców [FILMY]

BNP-misja-sam-800x600

Wągrowieccy funkcjonariusze pokazali wątpliwych „miszczów kierownicy”.

Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu zdecydowała się na ujawnienie nagrania pokazującego brawurę kierowcy na jednej z dróg pod Wągrowcem. Film został nagrany przez wideorejestrator w radiowozie, który jechał za piratem drogowym.

Jak wynika z nagrania, urządzenie zmierzyło lekkomyślnemu kierowcy prędkość 163,5 km/h, choć na nagraniu widać, że oba pojazdy momentami poruszają się jeszcze szybciej. – Ograniczenie prędkości na autostradzie w Polsce to 140 km/h. Co sądzić o zachowaniu tego kierowcy? – pytają retorycznie wągrowieccy funkcjonariusze.

Ale to niejedyny wybryk na naszych drogach nagrany przez policyjne widorejestratory i upubliczniony dzisiaj. Wągrowiecka komenda pokazała także nagranie innego auta, którego kierowca również najwyraźniej pozbawiony jest wyobraźni.

Ten „miszcz” postanowił wyprzedzać w wyjątkowo niebezpiecznym miejscu – tuż za skrzyżowaniem i przed ostrym zakrętem. Przed wykonaniem wyjątkowo głupiego manewru kierowcy nie powstrzymało oznakowanie wymalowane na jezdni. – Nie lekceważmy linii ciągłej i rejonów skrzyżowań – apelują wągrowieccy policjanci.

Źródło: KPP Wągrowiec

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe