Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wydarzenia

PECHOWY WYPADEK: Nadział się na własny nóż! W stanie ciężkim śmigłowcem trafił do szpitala!

Jakież było zdziwienie mieszkańców Gołańczy, gdy w środę wylądował u nich śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał mężczyznę prosto z jego domu.

Ratownicy swoim śmigłowcem do Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu zabrali 40-letniego mieszkańca Gołańczy. Mężczyzna był w stanie ciężkim. Jego posesję otoczono i oklejono taśmami, a policjanci nikogo nie dopuszczali bliżej.

Co się stało? Najprawdopodobniej doszło tam do bardzo nieszczęśliwego wypadku. Według policji mężczyzna w mieszkaniu, idąc schodami na piętro, trzymał w ręku nóż kuchenny do krojenia lodów i prawdopodobnie potknął się, a przewracając wbił sobie ten nóż w brzuch.

– W mieszkaniu na piętrze znajdowali się jego rodzice i brat, którzy wezwali służby ratownicze. Mężczyzna został przetransportowany do Lotniczym Pogotowiem Ratowniczym. Na miejscu zdarzenia wykonano czynności procesowe – wyjaśnia nam policja.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, jego stan jest bardzo poważny.

Czytaj także

WYBORY PREZYDENCKIE: Komisarz utworzył obwody głosowania w szpitalu i DPS-ach

Remigiusz Priebe

FINAŁ AKCJI: kolorowe jasie trafiły do szpitala i hospicjum

Krzysztof Czapul

Po kolizji panie umówiły się przy bankomacie. Ale sprawczyni… zwiała

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej