Okno na Wągrowiec

Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

Pani Agnieszka WALCZY z RAKIEM piersi. Potrzebny jest LEK

Choć los już wcześniej nie oszczędzał tej wągrowczanki, to teraz przyszło jej stoczyć walkę o wszystko. Możemy w tym pomóc.

Dzień dobry pisze do państwa z prośbą o udostępnienie informacji o zbiórce pieniędzy na lek dla mojej cioci Agnieszki mieszkanki Wągrowca.

– Nie należę do osób, które łatwo się poddają, ale też do tych, którym w życiu przychodzi wszystko z łatwością – o wszystko muszę walczyć! Teraz przyszedł taki moment, że bez Waszej pomocy mogę sobie nie poradzić – tak na portalu internetowym fundacji „Rak’n’Roll. Wygraj Życie” pisze pani Agnieszka.

Kilka miesięcy temu usłyszała diagnozę, która od tamtej pory codziennie przypomina jej, że może zostawić swą rodzinę, męża oraz syna, o którego starali się aż dziewięć lat.

– Przed urodzeniem syna, straciłam trójkę nienarodzonych dzieci (3 ciąże pozamaciczne). Po operacjach miałam niewielkie szanse na urodzenie własnego dziecka, a jednak dzięki wierze, modlitwie i poświęceniu udało się nam. Dwa lata temu przeprowadzono u mnie kolejną operację usunięcia macicy. I to miał być koniec złych doświadczeń – wspomina pani Agnieszka i dodaje:

– Niestety, los zesłał mi raka piersi (nowotwór złośliwy HER2 dodatni). Wyjątkowo złośliwy, szybko się rozsiewa i roznosi po innych częściach ciała. W takich chwilach, życie ucieka ci między palcami, myślisz że nic już nie może ci pomóc, to koniec. I wtedy staje na twojej drodze przyjaciel, który ci przypomina słowa „Nigdy nie wiesz jaki jesteś silny, kiedy nie musisz być silnym”. Myśl, że mogę stracić wszystko to, o co walczyłam przez całe życie, nie mieć szansy wychować i wprowadzić w dorosłe życie mojego syna, doprowadza mnie do szału.

Pani Agnieszka jest w trakcie chemioterapii. Widać poprawę, ale to za mało, aby wygrać tę walkę. Lekarze zalecili uzupełnienie terapii lekiem PERTUZUMAB. Niestety, wągrowczanka nie kwalifikuje się do leczenia refundowanego przez NFZ. A lek ten jest zbyt kosztowny, żeby sama, w tak krótkim czasie (pierwsze podanie ma zaplanowane już na najbliższy wtorek na 26 stycznia, uzbierała potrzebną kwotę. Jednocześnie ten lek daje szansę na całkowite wyzdrowienie i powrót do dawnego życia.

– Dlatego proszę Was o pomoc w zbiórce 50 tysięcy zł. To kwota, która pozwoli mi przyjąć pełną zalecaną kurację – z taką prośbą zwraca się do wszystkich pani Agnieszka.

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

PL28 1600 1462 1893 9704 1000 0102

z dopiskiem: „dla Agnieszki KO”

Dane do przelewów z zagranicy:

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

IBAN: PL28 1600 1462 1893 9704 1000 0102

BIC: PPABPLPK

z dopiskiem:

„dla Agnieszki KO”

Link do płatności PayPal: PayPal

z dopiskiem: „dla Agnieszki KO”

Wsparcie Podopiecznego przez PayU będzie automatycznie widoczne na pasku postępu zbiórki. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny lub PayPal, Twoja wpłata zostanie odzwierciedlona na pasku w zbiorczej wpłacie co dwa tygodnie.

Możesz pomóc przekazując swój 1%:

KRS: 0000 33 88 03

cel szczegółowy: „dla Agnieszki KO”

Źródło: Fundacja „Rak’n’Roll. Wygraj Życie”

Czytaj także

Policjanci URATOWALI życie 57-latkowi

Krzysztof Czapul

Chciał popełnić samobójstwo. Policjanci szybko zareagowali i mężczyznę uratowali

Krzysztof Czapul

Sarna utknęła na lodzie. Z pomocą przyszli strażacy [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul