Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

ODMRAŻANIE: Od poniedziałku wraca do pracy Sąd Rejonowy w Wągrowcu

Dzisiaj zostało opublikowane zarządzenie prezesa sądu w tej sprawie.

Według zasad ustalonych przez prezesa Daniela Jurkiewicza, Sąd Rejonowy w Wągrowcu będzie urzędował od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30. Natomiast Biuro Obsługi Interesantów czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 15.00 z wyłączeniem przerw na dezynfekcję w godzinach 11.00-11.30 oraz 13.30-14.00.

Dokumenty będą mogły być wnoszone za pośrednictwem Biura Obsługi Interesanta lub skrzynki podawczej umieszczonej na holu sądu. Przy składaniu wniosków w Biurze Obsługi Interesanta będzie mogła znajdować się tylko jedna osoba. Interesanci chcący jedynie zasięgnąć informacji powinni nadal korzystać z kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.

Do sądu, poza pracownikami, będą miały wstęp jedynie strony postępowania, pełnomocnicy, obrońcy, którzy posiadają wezwania lub zawiadomienia do stawiennictwa w sądzie. Osoby te będą wpuszczane maksymalnie na 10 minut przed zaplanowaną rozprawą lub posiedzeniem. Do Sądu mają wstęp także osoby przeglądające akta oraz udające się do wpłatomatu.

Osoby wchodzące do budynku sądu poddawane będą pomiarowi temperatury ciała w celu uniemożliwienia wstępu osobom, co do których istnieje podejrzenie zarażenia chorobą zakaźną. Nie będą wpuszczane do budynku osoby, u których temperatura przekroczy 38°C. Wszystkie osoby przebywające w Sądzie winny posiadać własne środki ochronne (rękawiczki, maseczki) i przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania bezpiecznej odległości minimum 2 metry od drugiej osoby.

Całe zarządzenie prezesa Sądu rejonowego w Wągrowcu znajdziesz TUTAJ.

Czytaj także

WAŻNE: Oferty pracy i komunikaty wywieszane są przed wejściem do PUP-u

Remigiusz Priebe

UWAGA! POLICJANCI ZNÓW KONTROLUJĄ NOSZENIE MASECZEK. BĘDĄ NAKŁADAĆ KARY!

Remigiusz Priebe

IMGW OSTRZEGA: NADCHODZI FALA NIEBEZPIECZNYCH UPAŁÓW! ALERT DRUGIEGO STOPNIA!

Redakcja