Okno na Wągrowiec

Edukacja Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Nie żadni oni, ale MY! Co robimy? Nasz las sprzątaMY!

Nadleśnictwo Durowo wszystkich chętnych zaprasza na sprzątanie lasu.

Śmieci w lesie i przy leśnych ścieżkach nie tylko psują estetykę otoczenia, ale są też śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt i mogą być źródłem pożarów, dlatego Nadleśnictwo Durowo zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do włączenia się w akcję #sprzątaMY.

Rękawiczki i worki, o które zadba nadleśnictwo będą czekały na wszystkich chętnych w najbliższy piątek 20 września od godz. 8:00 na parkingu przy hospicjum, ul. Brzozowa 23.

Po podzieleniu się na poszczególne grupy, ochotnicy rozpoczną sprzątanie terenów leśnych w granicach miasta, m.in. w kierunku parkingu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Kościuszki) i w kierunku baru „Arka” (ul. Kcyńska). Zbieranie śmieci potrwa do godz. 12:00 i można dołączyć do niego w każdej chwili. Po skończonej pracy będzie można chwilę porozmawiać przy szklance gorącej herbaty w Ośrodku Edukacji Leśnej.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z koordynatorem akcji tel. 507 023 751.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

CO ZAGRAJĄ W KINACH? Pewnego razu w Hollywood, o Śnieżce całkiem inaczej i opowieść o złych chłopcach, czyli nowy Vega [ZWIASTUNY]

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Rowery miejskie wrócą szybciej na nasze ulice? To możliwe, ale…

Krzysztof Czapul

WAŻNE! Urząd Pracy poszukuje chętnych na szkolenia i bony szkoleniowe

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej