Okno na Wągrowiec

Gorący temat Kultura Na imprezę Na luzie Relacje wideo Wiadomości Wydarzenia

NASZ NAJPOPULARNIEJSZY MUZYK Z PREMIERĄ NOWEJ PIOSENKI! A jutro będzie można go obejrzeć i posłuchać na żywo w telewizji! [TELEDYSK]

Krzysztof Koniarek właśnie pokazał teledysk do nowego przeboju pt. „Żyjmy chwilą”.

Krzysztof zachęca, aby cieszyć się tym, co mamy, cieszyć chwilą, bliskimi, którzy są blisko… O tym jest jego nowa piosenka pt. „Żyjmy chwilą”, która swoją premierę na kanale Youtube miała wczoraj.

Teledysk w całości powstał w Wągrowcu. Rozpoznamy tam znane wszystkim wągrowczanom charakterystyczne miejsca naszego miasta oraz… działkę Krzysztofa, która również w teledysku wystąpiła. Tak jak żona naszego artysty i jego najbliżsi.

Dodajmy, że autorem zdjęć, scenariusza, reżyserii wraz z montażem i postprodukcją jest Paweł Dykban, a teledysk nakręcono w jeden wrześniowy weekend ubiegłego roku.

Ledwo teledysk ujrzał światło dzienne, a Krzysztof już rusza w świat z występami i promocją. Jutro około 8.15 będzie można obejrzeć go i posłuchać w porannym programie TV Silesia, potem dłuższy występ w TVP3 Katowice. W piątek zaś ważny dla Krzysztofa dzień – wybór Hitu Roku Radia Piekary, gdzie piosenka wągrowczanina ma jedną z nominacji.

A najbliższe koncerty to między innymi Kalisz i Jarosławiec.

Czytaj także

Kolejne wągrowieckie SERCA staną przy ulicy Piaskowej i obok żłobka

Redakcja

Kolejne ZAKAŻONE osoby. To MĘŻCZYZNA i KOBIETA w średnim wieku. Wczoraj przewieziono ich do SZPITALA w Poznaniu

Krzysztof Czapul

WY PYTACIE, MY ODPOWIADAMY: Rowery miejskie działać będą do 15 listopada

Krzysztof Czapul