Okno na Wągrowiec

Gorący temat Kultura Na imprezę Na luzie Relacje wideo Wiadomości Wydarzenia

NASZ NAJPOPULARNIEJSZY MUZYK Z PREMIERĄ NOWEJ PIOSENKI! A jutro będzie można go obejrzeć i posłuchać na żywo w telewizji! [TELEDYSK]

BNP-misja-sam-800x600

Krzysztof Koniarek właśnie pokazał teledysk do nowego przeboju pt. „Żyjmy chwilą”.

Krzysztof zachęca, aby cieszyć się tym, co mamy, cieszyć chwilą, bliskimi, którzy są blisko… O tym jest jego nowa piosenka pt. „Żyjmy chwilą”, która swoją premierę na kanale Youtube miała wczoraj.

Teledysk w całości powstał w Wągrowcu. Rozpoznamy tam znane wszystkim wągrowczanom charakterystyczne miejsca naszego miasta oraz… działkę Krzysztofa, która również w teledysku wystąpiła. Tak jak żona naszego artysty i jego najbliżsi.

Dodajmy, że autorem zdjęć, scenariusza, reżyserii wraz z montażem i postprodukcją jest Paweł Dykban, a teledysk nakręcono w jeden wrześniowy weekend ubiegłego roku.

Ledwo teledysk ujrzał światło dzienne, a Krzysztof już rusza w świat z występami i promocją. Jutro około 8.15 będzie można obejrzeć go i posłuchać w porannym programie TV Silesia, potem dłuższy występ w TVP3 Katowice. W piątek zaś ważny dla Krzysztofa dzień – wybór Hitu Roku Radia Piekary, gdzie piosenka wągrowczanina ma jedną z nominacji.

A najbliższe koncerty to między innymi Kalisz i Jarosławiec.

kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski
kondolencje Ostapiuk

Czytaj także

COVID-19: Znów OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Kilkadziesiąt kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

PUNKTY SZCZEPIEŃ MASOWYCH w powiecie dostały WARUNKOWĄ AKCEPTACJĘ wojewody i sanepidu

Remigiusz Priebe

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odszedł Zdzisław Bąkiewicz, Honorowy Obywatel Wągrowca

Redakcja