Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Narkomani za kółkiem złapani przez policję. Jeden przewoził amfetaminę! [ZDJĘCIA]

Dwóch mężczyzn kierujących pod wpływem narkotyków zatrzymali w czwartek policjanci.

Stróże prawa z Margonina zatrzymali kierowcę BMW w czwartek w nocy. Mężczyzna w samochodzie przewoził amfetaminę i najprawdopodobniej prowadził auto pod jej wpływem. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu kilka lat wiezienia.

Do zatrzymania doszło w Dziewokluczu. Pobudzenie oraz nerwowe zachowanie kierowcy podczas kontroli drogowej wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić, co jest tego powodem. Policjanci w samochodzie znaleźli biały proszek, który po sprawdzeniu okazał się być amfetaminą. Badanie narkotestem wykazało, że kierowca prowadził samochód będąc pod wpływem substancji zabronionej.

Mężczyzna odpowie za posiadanie amfetaminy. Śledczy czekają jeszcze na wyniki badań krwi mężczyzny. Może się okazać, że będzie miał uzupełniony zarzut o kierowanie pojazdem pod wpływem substancji psychotropowej.

W tym samym czasie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę. W jego przypadku narkotest także dał wynik pozytywny na obecność substancji zabronionych w organizmie. Jeśli badanie krwi to potwierdzi, mężczyzna usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa, za które grozi do 2 lat więzienia.

Źródło: KPP Chodzież

Czytaj także

POLICJA SZUKA ZAGINIONYCH Z WĄGROWCA I MIEŚCISKA [FOTO]

Krzysztof Czapul

POLICJA OSTRZEGA: Oszustwo na „konkurs IKEA”

Redakcja

Nasi policjanci oddali cześć zmarłemu żołnierzowi [FILM]

Krzysztof Czapul