Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

Ktoś ukradł kilkadziesiąt kwiatów z terenów miejskich

Wraz z wiosną pojawili się już „miłośnicy” nieswoich kwiatów.

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu informują, że tym roku już pojawili się „wielbiciele” miejskich bratków.

– Zniknęło 30 sztuk. Na zdjęciach przedstawiamy niektóre wieże z ubytkami – wyjaśnią pracownicy „wodociągów”, którzy w Wągrowcu odpowiadają między innymi za zieleń miejską.

Źródło: MPWiK w Wągrowcu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul