Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

Ktoś ukradł kilkadziesiąt kwiatów z terenów miejskich

Wraz z wiosną pojawili się już „miłośnicy” nieswoich kwiatów.

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu informują, że tym roku już pojawili się „wielbiciele” miejskich bratków.

– Zniknęło 30 sztuk. Na zdjęciach przedstawiamy niektóre wieże z ubytkami – wyjaśnią pracownicy „wodociągów”, którzy w Wągrowcu odpowiadają między innymi za zieleń miejską.

Źródło: MPWiK w Wągrowcu

Czytaj także

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Zamkną drogę wyjazdową z Wągrowca [MAPA/SZCZEGÓŁY]

Redakcja

Amelia NAJLEPSZA w ogólnopolskim konkursie [FOTO]

Redakcja