Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

Ktoś ukradł kilkadziesiąt kwiatów z terenów miejskich

Wraz z wiosną pojawili się już „miłośnicy” nieswoich kwiatów.

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu informują, że tym roku już pojawili się „wielbiciele” miejskich bratków.

– Zniknęło 30 sztuk. Na zdjęciach przedstawiamy niektóre wieże z ubytkami – wyjaśnią pracownicy „wodociągów”, którzy w Wągrowcu odpowiadają między innymi za zieleń miejską.

Źródło: MPWiK w Wągrowcu

Czytaj także

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja