Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu awansował dzielnicowego z Wągrowca [FOTO]

W Auli im. Inspektora Wiktora Ludwikowskiego KWP w Poznaniu odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której policjanci odebrali akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie aspiranckim.

Wśród funkcjonariuszy, którzy z powodzeniem ukończyli kolejną edycję kursu aspiranckiego i zdało stosowny egzamin, jest mł. asp. Dawid Kamut – dzielnicowy rejonu nr IV miasta Wągrowca.

W środę, 20 sierpnia, w murach Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu z rąk insp. Sławomira Piekuta – I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, odebrał mianowanie na pierwszy stopień w korpusie aspirantów policji.

W uroczystości brał również udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Tomasz Barłożek, Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego mł. insp. Andrzej Szary oraz komendanci miejscy i powiatowi – przełożeni awansowanych funkcjonariuszy.

Komendant Piekut pogratulował ukończonego szkolenia i życzył kolejnych sukcesów w służbie. Podziękował również wykładowcom, dzięki którym szkolenia aspiranckie mogą się odbywać na terenie Poznania. Mł. insp. Andrzej Szary dołączając do gratulacji, podkreślał  wagę dobrego wyszkolenia i wysokich kompetencji podczas codziennej służby.

Źródło: asp. Dominik Zieliński/KWP Wągrowiec

Czytaj także

ZDARZYŁO SIĘ: 25 lat temu zmarł znany wągrowczanin

Redakcja

Kontenery na odzież ZNIKAJĄ. Sprawdź, gdzie teraz ją oddasz

Redakcja

WAŻNE Wciąż trwa wymiana nawierzchni na wągrowieckiej obwodnicy

Redakcja