Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Kobieta wypadła z drugiego piętra. Trafiła do szpitala. Była pod wpływem alkoholu

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Wągrowcu.

Wtorek, 5 lipca. Po godzinie 21.00 służby ratunkowe zawiadomiono o wypadku na wągrowieckim osiedlu Nad Nielbą. Ze zgłoszenia wynikało, że młoda kobieta wypadla z balkonu na drugim piętrze.

Potwierdza to wągrowiecka policja. Nieprzytomna 28-latka trafila do wągrowieckiego szpitala. Była pod wpływem alkoholu. Jej stan na razie nie jest znany.

Czytaj także

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja

WAŻNE: Jutro część mieszkańców Wągrowca będzie bez CIEPŁEJ wody

Redakcja