Okno na Wągrowiec
Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości

Kebab to ulubione DANIE mieszkańców Wągrowca na WYNOS

artdent baner

Od sierpnia ubiegłego roku mieszkańcy Wągrowca korzystają z platformy Glovo. Dzięki aplikacji mogą zamówić posiłki z lokalnych restauracji oraz inne produkty takie jak lody. Spośród kuchni świata, dostępnych w Glovo w Wągrowcu największym zainteresowaniem cieszy się kuchnia bliskowschodnia, a na liście ulubionych dań najwyżej plasuje się kebab.

W Wągrowcu poprzez aplikacje lokalna społeczność może zamówić danie z ulubionej restauracji z dostawą do domu lub biura, ale również artykuły spożywcze, akcesoria domowe czy kosmetyki. Użytkownicy aplikacji mogą skorzystać także z oferty takich miejsc jak lodziarnia Lody Willish.

Mieszkańcy Wągrowca bez wątpienia pokochali smaki kuchni bliskowschodniej. A ich ulubionym daniem jest Kebab.

Na bazie danych z ubiegłego roku Glovo przewiduje, że w ciągu nadchodzących 12 miesięcy w tej branży kluczowymi trendami będą potrawy wegetariańskie, zakupy spożywcze oraz nowe kategorie na polskim rynku, takie jak dostawy kwiatów, książek, artykułów papierniczych, kosmetyków czy produktów dla zwierząt domowych.

Glovo

 to aplikacja łącząca restauracje, sklepy, kurierów oraz użytkowników, a w całej Polsce pobrano ją już ponad 4 miliony osób. W ten sposób Glovo dociera już do ponad 50 procent populacji Polski oraz 80 procent mieszkańców polskich miast.

Źródło: GLOVO

Fot. archiwum „OnW”

Czytaj także

Dziś podpisano umowę na rewitalizację plaży miejskiej w Wągrowcu [FOTO]

Redakcja

Oliwia znów wyróżniona na ogólnopolskim konkursie muzycznym

Redakcja

Dziś rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego na plaży miejskiej [FOTO]

Redakcja