Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Komunikacja Wiadomości

Już wkrótce nowa ścieżka rowerowa w Wągrowcu [FOTO]

Właśnie powstaje ona na wylocie z miasta w kierunku Gniezna.

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu zapewnia, że będzie tam bezpieczniej i komfortowo, bo wzdłuż drogi wojewódzkiej 190, na odcinku ponad 7️00-metrowym trwa budowa chodnika z dopuszczeniem ruchu rowerowego od Ronda Gnieźnieńskiego.

Będzie on łączył się z istniejącą już drogą dla pieszych i rowerów. Zakończenie robót planowane jest na pierwszą połowę października.

Źródło: WZDW w Poznaniu

Czytaj także

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja

WAŻNE: Jutro część mieszkańców Wągrowca będzie bez CIEPŁEJ wody

Redakcja

Jest nowy urzędnik w Ratuszu

Redakcja