serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Jubileusze Kronika Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

JUBILEUSZ: Pół wieku razem pani Kazimiery i pana Leona


zatrudnie
artdent baner

50-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili państwo Durakowie z Runowa.

W sobotę uroczyście jubileusz „złotych godów” obchodzili Kazimiera i Leon Durak z Runowa w gminie Wągrowiec. W tej podniosłej uroczystości udział wziął między innymi wójt Przemysław Majchrzak, który uhonorował jubilatów.

W uroczystości wspólnie z wójtem uczestniczyli: Honorowy Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Wągrowcu druh Zenon Urbański z żoną, były wiceprezes Zarządu Miejkk-Gminnego ZOSP RP w Wągrowcu druh Paweł Golczyński oraz Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Wągrowcu druh Łukasz Wiatrowski i komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP w Wągrowcu druh Radosław Sierpowski oraz delegacja rady sołeckiej sołectwa Runowo.

Byli także strażacy z OSP Runowo, a to dlatego, że pan Leon to zasłużony druh, który przez wiele lat, od 1982 do 2006 roku był naczelnikiem tamtejszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, a w latach 2006 – 2011 pełnił funkcję prezesa OSP. Od 2011 jest członkiem honorowym naszej jednostki.

– Na dalsze lata życzymy zdrowia, szczęścia, pogody ducha oraz miłości, która złączyła ich pięćdziesiąt lat temu –  przyznają koledzy druhowie.

Fot. FB OSP Runowo

Czytaj także

Porsche wpadło do rowu, a potem przygniotło je ścięte drzewo [FOTO]

Redakcja

Kradli u nas rowery. Policja zatrzymała cztery osoby

Redakcja

WODA z wodociągu w Kobylcu jest już ZDATNA do spożycia

Redakcja