Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

JEST PRACA: MKS Nielba Wągrowiec SZUKA kierownika drużyny

BNP-misja-sam-800x600

Kierownik drużyny będzie odpowiadać za całość spraw organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem drużyny piłkarskiej.

Działacze Nielby Wągrowiec właśnie ogłosili, że szukają kierownika drużyny, która występuje na poziomie trzeciej ligi piłkarskiej.

Jak czytamy w ogłoszeniu zakres obowiązków obejmuje m.in. współpracę ze sztabem szkoleniowym w zakresie planowania, organizowania, koordynowania działalności pierwszej drużyny, współpracę z biurem klubu oraz organami związkowymi w zakresie zgłoszeń, rejestracji, uprawnień oraz opłat za zawodników, prowadzenie ewidencji sprzętu sportowego I drużyny, w tym odpowiednie przygotowanie sprzętu, inne czynności związane z działalnością  drużyny zlecone przez sztab szkoleniowy.

Od kandydata oczekiwana jest m.in. umiejętności posługiwania się komputerem w środowisku Windows wraz z obsługą pakietów biurowych, aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku klubu.

Mile widziane jest również doświadczenie na podobnym stanowisku w klubie sportowym, znajomość regulaminów PZPN, umiejętność korzystania z systemu Extranet PZPN ,

Ponadto kandydata cechować powinna dobra organizacja pracy, elastyczność oraz gotowość do pracy w nienormowanym czasie (okresowe wyjazdy poza miejsce zamieszkania, np. zgrupowania przedmeczowe, zgrupowania piłkarskie), dyspozycyjność, sumienność, samodzielność, odporność na stres i wysoka kultura osobista.

Aplikacje, zawierające CV,  list motywacyjny oraz inne dokumenty, potwierdzające umiejętności kandydata można składać do 2 kwietnia włącznie na adres mailowy: biuro@nielba.pl.

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe

ALE JUBILEUSZ! 40 lat PRACY pani Elżbiety Stachowiak [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

JEST PRACA: W urzędzie szukają KONSERWATORA sieci wodociągowej

Krzysztof Czapul