Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości

GROŹNY WYPADEK MOTOCYKLA Z SAMOCHODEM! MOTOCYKLISTĘ ZABRAŁ ŚMIGŁOWIEC LPR [ZDJĘCIA]

Kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo.

Pod Skokami, w miejscowości Sławica na drodze wojewódzkiej nr 196 Wągrowiec-Poznań doszło dzisiaj (w sobotę 12 września) tuż po godzinie 13. do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce wysłano jednostki straży pożarnej z Wągrowca, Skoków i Bolechowa, pogotowie ratunkowe i policję.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna prowadzący auto marki Seat Leon nie zachował szczególnej ostrożności podczas skrętu z drogi wojewódzkiej nr 196 w drogę w kierunku miejscowości Sławica. Kierujący wymusił pierwszeństwo przed nadjeżdżającym motocyklem Honda CBR 750. Łącznie w zdarzeniu brały udział 3 osoby.

Jako pierwsi pomocy osobie poszkodowanej udzielili ratownicy z OSP Skoki. Motocyklista biorący udział w zdarzeniu został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Poznaniu.

Na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przekazali poszkodowanego załodze LPR, kierowali ruchem, odłączyli zasilanie w uszkodzonych pojazdach oraz usunęli pozostałości z jezdni. Okoliczności wypadku bada policja.

Źródło: OSP Skoki

Czytaj także

OKRADŁ gospodarstwo rolne SĄSIADA. Wpadł przez MONITORING

Redakcja

KORONAWIRUS: WZROST osób na kwarantannie to skutek wykrycia kolejnej osoby ZAKAŻONEJ

Krzysztof Czapul

WAŻNE: ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM 71-letni MĘŻCZYZNA z powiatu wągrowieckiego. Przebywa w SZPITALU

Krzysztof Czapul