Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Dzisiaj Maciej Kusz odebrał NOMINACJĘ z rąk komendanta wojewódzkiego [ZDJĘCIA]

BNP-misja-sam-800x600

Od dzisiaj Kusz jest komendantem powiatowym policji w Wągrowcu. Zastąpił na tym stanowisku Magdalenę Sławińską.

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się specjalna zbiórka. Nadinspektor Piotr Mąka, komendant wojewódzki policji w Poznaniu wręczył trzem oficerom rozkazy o powierzeniu obowiązków na kierowniczych stanowiskach.

Jedną z nominacji otrzymał Maciej Kusz, który od dzisiaj jest szefem wszystkich wągrowieckich policjantów. Kusz na tym stanowisku zastąpił Magdalenę Sławińską, która z końcem lutego przeszła na emeryturę.

Pozostali to Mariusz Wiśniewski, dotychczas komendant powiatowy w Pile, a od teraz zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu. Nadkomisarz Wiśniewski będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego w całej wielkopolskiej policji. Zastąpił na tym stanowisku insp. Rafała Pawłowskiego, który w styczniu przeszedł w stan spoczynku.

Trzecim dziś awansowanym policjantem jest Marcin Kowalski, który objął obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pile, a dotąd był zastępcą komendanta powiatowego w Złotowie.

Wszyscy awansowani oficerowie rozpoczynali swoje kariery od szeregowych stanowisk wykonawczych w różnych jednostkach policyjnych. Przez lata zdobywali niezbędną wiedzę i doświadczenie. Nadinspektor Piotr Mąka powiedział, że wszyscy mają wysokie kompetencje do dowodzenia na powierzonych stanowiskach.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

BRAWO dla komendanta wągrowieckiej policji: Maciej Kusz Zasłużonym Honorowym DAWCĄ KRWI

Remigiusz Priebe

Maciej Kusz NOWYM SZEFEM wągrowieckiej policji!

Krzysztof Czapul

Nasza POLICJA ma NOWYCH funkcjonariuszy. Dziś złożyli ślubowanie

Redakcja