Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

DWIE ŚMIERTELNE OFIARY KORONAWIRUSA w powiecie. 54 nowe przypadki ZAKAŻEŃ

Służby wojewody wielkopolskiego informują o kolejnych zakażeniach.

Z dnia na dzień rośnie liczba zachorowań w całym kraju i zbliża się do 30 tysięcy. Minionej doby w Polsce zdiagnozowano koronawirusa u 27.875 osób, co jest nowym, niechlubnym rekordem. W Wielkopolsce odnotowano 2451 zakażeń.

W Polsce w ciągu tej doby zmarło 349 osób (bezpośrednio z powodu covid-19 i poprzez choroby współistniejące). Z tej liczby 30 zgonów odnotowano w Wielkopolsce.

Wśród osób zakażonych są aż 54 osoby z powiatu wągrowieckiego. Niestety, minionej doby 2 osoby od nas zmarły. Od początku pandemii wykryto w naszym powiecie 779 przypadków zakażeń. Obecnie mamy 565 przypadków aktywnych.

Od początku pandemii liczba zakażonych koronawirusem w Polsce przekroczyła dzisiaj pół miliona i wynosi 521 640 osób, z których 7 636 zmarło. W województwie wielkopolskim dotąd odnotowano zakażonych 52.147, zgonów 748, ozdrowieńców 15.795, a obecnie aktywnych przypadków jest 35.604.

❗️ W Wielkopolsce wykryto kolejne zakażenia. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem #SARSCoV2…

Opublikowany przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu Piątek, 6 listopada 2020

 Źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki, Ministerstwo Zdrowia

Czytaj także

OSTRZEŻENIE dla powiatu wągrowieckiego: NADCIĄGA SILNY MRÓZ! Nawet do – 17 °C

Remigiusz Priebe

RAPORT DZIENNY: JEDNA OFIARA ŚMIERTELNA i 5 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie

Remigiusz Priebe

UWAGA! OSZUST próbuje OKRAŚĆ EKSPEDIENTÓW w Wągrowcu i okolicy!

Remigiusz Priebe