Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Wiadomości

Co jest GRANE w naszych KINACH? [ZWIASTUNY]

BNP-misja-sam-800x600

Repertuar kina MDK w Wągrowcu, kina „Mewa” w Budzyniu oraz „Kino za Rogiem” w Mieścisku. 

KINO MDK W WĄGROWCU

RANDOM ACTS OF VIOLENCE

DUŻA SALA: piątek, godz. 22.00. Sobota, godz. 21.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Todd to ceniony autor serii komiksowych horrorów pod wymownym tytułem Slasherman, które bazują na poczynaniach prawdziwego seryjnego mordercy. Gdy przychodzi czas, by finalizować popularną serię, rysownik postanawia odwiedzić rejony, w których grasowała jego psychopatyczna muza. Problem w tym, że gdy tylko pojawia się na miejscu, prawdziwy Slasherman zaczyna kontynuować swe dzieło – odwzorowując przy tym kropka w kropkę komiksy Todda.

RELIC

DUŻA SALA: piątek, godz. 20.00. Sobota, godz. 19.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Nagłe zniknięcie nestorki rodu, Edny (Robyn Nevin), zmusza jej córkę (Emily Mortimer) i wnuczkę (Bella Heathcote) do powrotu do rodzinnego domu. Podczas gdy obie kobiety desperacko szukają śladów, które mogłyby naprowadzić je na miejsce pobytu Edny, ta niespodziewanie wraca do domostwa. Radość córki i wnuczki przerywa jednak zachowanie staruszki – Edna nie zamierza powiedzieć, gdzie była, zapomina imion członków rodziny i z każdym dniem staje się coraz bardziej agresywna.

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

DUŻA SALA: piątek, godz. 16.00. Sobota, godz. 15.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak.

POLOT

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 20.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec.

KINO MEWA W BUDZYNIU

NELLY RAPP – UPIORNA AGENTKA

Piątek, sobota, niedziela, godz. 17.00. 

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

Nelly Rapp to zwyczajna dziewczynka, która ma spędzić wakacje ze swoim wujem Hannibalem. Cóż, może nie taka zwyczajna bo zostanie Upiorną Agentką. Wiecie, taką agentką, która walczy z potworami i duchami.

NUMER 32

Piątek, sobota, niedziela, godz. 19.00. 

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

Po przeprowadzce do nowo zakupionego mieszkania członkowie rodziny zaczynają podejrzewać, że może to być miejsce nawiedzone przez złe duchy.

„KINO ZA ROGIEM” W MIEŚCISKU

MIDWAY

Piątek, godz. 18.00.

Bilety: 8 zł.

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak japońskich sił powietrznych na bazę Pearl Harbour, od początku układa się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojennej ulega zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji.

SALMA W KRAINIE DUSZ

Sobota, godz. 16.00.

Bilety: 8 zł

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich – poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich duchów na ziemię

LALECZKA

Sobota, godz. 18.00.

Bilety: 8 zł

W azjatyckiej fabryce produkującej gorący hit – lalki „Buddi”, inteligentne roboty, które w założeniu mają być wiernymi i oddanymi przyjaciółmi i opiekunami dzieci – poniewierany przez przełożonego pracownik w akcie zemsty przeprogramowuje jedną z zabawek. Niedługo potem przeprogramowany Buddi trafia w ręce samotnego introwertycznego nastolatka.

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja