Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO JEST GRANE w kinach? [REPERTUAR/ZWIASTUNY]

BNP-misja-sam-800x600

Repertuar kina MDK w Wągrowcu oraz Kina Za Rogiem w Skokach i Mieścisku. 

KINO MDK W WĄGROWCU

OJCIEC

MAŁA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 17.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

To przejmujący obraz o przemijaniu i miłości. Laureatka Oscara, Olivia Colman gra Annę, która stara się opiekować 80-letnim ojcem, Anthonym (Anthony Hopkins). Anne martwi się stanem ojca, który wykazuje oznaki demencji.

OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

MAŁA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 19.00

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta… ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie.

MAGNEZJA

DUŻA SALA: piątek, niedziela, godz. 20.00. Sobota, godz. 18.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Pogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra).

KRUDOWIE 2: NOWA ERA

DUŻA SALA: piątek, godz. 16.00. Sobota, niedziela, godz. 14.00, godz. 16.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł. Dzieci do lat 6 – 13 zł.

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane.

WOLKA

DUŻA SALA: piątek, niedziela godz. 18.00. Sobota, godz. 20.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Annie zostają ostatnie dni odsiadki, a to oznacza, że nadchodzi czas rozliczyć się z przeszłością. Gdy opuszcza więzienne mury, jej nadrzędnym celem jest odnalezienie Doroty, z którą ma rachunki do wyrównania. Szybko okazuje się, że to jednak nie jest takie proste, a w nowej rzeczywistości może liczyć tylko na siebie.

KINO ZA ROGIEM W SKOKACH

SAMSAM                          

Sobota, godz. 16.00. Bilety: 8 zł

Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających superbohaterskich rodziców, grupę superprzyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu.

PARASITE

Sobota, godz. 18.00. Bilety: 8 zł

Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy.

CO MI ZROBISZ, JAK MNIE ZŁAPIESZ

Niedziela, godz. 18.00. Bilety: 8 zł             

Polska lat 70. U niejakiego Krzakoskiego, dyrektora „na wylocie”, zjawia się dziewczyna, z którą miał w Paryżu przelotny, ale – jak się okazuje – brzemienny w skutkach romans. Ojciec Danusi jest partyjnym prominentem.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

LET’S DANCE

Piątek, godz. 18.00. Bilety: 8 zł.

Pasją Josepha jest breakdance. Rytmy hip-hopu są dla niego tak ważne, że rezygnuje z pracy w firmie ojca i postanawia wyjechać do Paryża, by rozpocząć karierę tancerza. Razem ze swoją dziewczyną i najlepszym przyjacielem dołączają do jednej z miejscowych ekip breakdancerów i przygotowują się do międzynarodowego konkursu hip-hopowego.

PINOKIO

Sobota, godz. 16.00.  Bilety: 8 zł.

Poczciwy, klepiący biedę stolarz Gepetto postanawia wystrugać z drewna kukiełkę, i gdy szczęśliwie wchodzi w posiadanie pięknego kawałka pnia, z zapałem zabiera się do pracy. Ku jego zdumieniu wystrugany z drewna chłopczyk ożywa.

MUSTANG

Niedziela, godz. 16.00. Bilety: 8 zł.

„Kobieta powinna być uczciwa, cnotliwa, musi wiedzieć, czego jej nie wolno. Nie może publicznie wybuchać śmiechem ani zachowywać się prowokacyjnie. Kobieta musi bronić swej cnoty”.

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

ALE JUBILEUSZ! Przeżyli razem 60 lat [ZDJĘCIA]

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja