Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Samorząd i polityka Wiadomości

Burmistrz Trytt zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez jej poprzednika i jego zastępcę!

Burmistrz Wągrowca wyjaśnia, że na razie dotyczy to jednej z miejskich spółek, ale nie wyklucza, że takich zawiadomień będzie więcej także w sprawie innych miejskich jednostek.

Alicja Trytt nie chce mówić o szczegółach i ograniczyła się tylko do krótkiego oświadczenia, w którym poinformowała, że dotyczy to Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu.

Nieoficjalnie wiemy, że najpewniej chodzi o projekt uchwały. Burmistrz przyznała, że w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa już trafiło do prokuratury, ale możliwe, że takich zawiadomień będzie więcej w sprawie innych miejskich jednostek.

O komentarz chcieliśmy poprosić poprzedniego burmistrza miasta Jarosława Berendta i jego zastępcę Remigiusza Priebe, ale byli nieuchwytni. DO tej sprawy będziemy wracać.

Czytaj także

ALE JUBILEUSZ: Środowiskowy Dom Samopomocy działa już od 20 lat [FOTO]

Redakcja

Zderzenie dwóch aut tuż przed Wągrowcem [FOTO]

Redakcja

Katastrofa budowlana w Wągrowcu: Co dalej? Czy takich zdarzeń nie będzie więcej? [FILM]

Redakcja