Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

APEL POLICJI: Kim jest ten ZMARŁY mężczyzna?

artdent baner

Policjanci od kilku miesięcy próbują ustalić, kim jest mężczyzna, którego ciało znaleziono 16 stycznia w powiecie leszczyńskim.  

To była sobota, 16 stycznia. To wtedy na terenie jednej z posesji w miejscowości Kłoda w gminie Rydzyna (powiat leszczyński) odnaleziono zwłoki mężczyzny, który przy sobie miał żadnych dokumentów. Mimo policyjnych działań, do tej pory nie ustalono, kim jest ten zmarły mężczyzna.

Stąd apel policji o pomoc.

Mężczyzna z wyglądu ma około 40-50 lat. Był ubrany w ciemną kurtkę, spodnie dżinsowe z przełożonym przez szlufki jasnozielonym paskiem, bluzę koloru niebieskiego z napisem „Enea Cup”, buty koloru brązowego, typu trekkingowego marki HI-TEC, czapkę zimową koloru czarnego z białym paskiem wokół głowy, rękawice koloru czarnego. Przy zwłokach znaleziono torbę podróżną koloru granatowego z białymi wstawkami z napisem „BUT Spółka Akcyjna”, wewnątrz której znajdowały się ubrania i kosmetyki osobiste.

Po wykonaniu wielu czynności identyfikacyjnych, w tym rozesłaniu do innych jednostek policji wizerunku mężczyzny, zarejestrowanego na zapisach monitoringów, policjanci w trakcie prowadzonego postępowania zwrócili się do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji Komendy Głównej Policji o wykonanie retuszu rekonstrukcyjnego zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok (patrz zdjęcie główne).

– W związku z powyższym, leszczyńscy policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub znają jego tożsamość – o kontakt w godzinach od 7.30 do 15.30 z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Lesznie pod nr telefonu 47 77 31 600 lub policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Tomaszem Sterną  pod numerem 47 77 31 699.

Źródło: Wielkopolska Policja/KPP Leszno

Czytaj także

Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą i go zarejestruj na policji

Redakcja

Był poszukiwany. Uciekał na motocyklu. Policja go złapała, bo doprowadził do kolizji

Redakcja

ZWŁOKI W RZECE W OKOLICACH ULICY SKOCKIEJ W WĄGROWCU!

Redakcja