Przypłyną do nas Mikołaje w kajakach

Ta impreza już w najbliższą niedzielę. Można się przyłączyć, warto przyjść.

Organizator, czyli lokalny oddział PTTK, zaprasza na akcję „Mikołaje w kajkach”. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę na plaży miejskiej w Wągrowcu. Początek o godzinie 13.00.
Co ważne, można się przyłączyć i też zostać takim wodnym Mikołajem. Wystarczy zadzwonić pod numerem telefonu: 501 650 116.

Fot. Archiwum Kajaki Wągrowiec KTK Zimorodek

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]