Piłka nożna Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

Ale ten nasz Sokół poleciał!

Trzy punkty zostają w Mieścisku i po dwóch porażkach Sokół wraca na właściwe tory.

Dwie zmiany w składzie, szybki Dominik Tchórzewski z przodu oraz Mateusz Matuszczak na prawej obronie. W bramce Łukasza Tchórzewski zastąpił weteran boisk Pawliński. Po 20 minutach gry kontuzji doznał Karol Dobrochowski, a w jego miejsce wszedł powracający do Sokoła Arnold Sądej.

Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu gospodarzy. Kilka sytuacji podbramkowych ,lecz gol padł dopiero z rzutu karnego po faulu na Dominiku, który urwał się dwóm obrońcom i został sfaulowany. Na gola zamienił Kalusiński.

W drugiej odsłonie przeciwnicy lekko zdominowali grę, lecz to dwie kontry Sokoła zakończyły się bramkami Wituckiego oraz Tyszkiewicza i było po meczu.

Warto wspomnieć że przy stanie 2-0 dla Sokoła goście wykonywali rzut karny, którego nie wykorzystali.

Za tydzień Sokół Mieścisko zagra mecz w Owieczkach z tamtejszym WKS-em.

Sokół Mieścisko – Antares Zalasewo 3-0

Gole dla Sokoła: Kalusiński (karny), Witucki, Tyszkiewicz.

Źródło: FB Sokół Mieścisko

PIŁKA NOŻNA: Nielbiści są LIDEREM!