Okno na Wągrowiec


Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

ALE GAGATEK! Na rowerze bez świateł, całą szerokością drogi i w dodatku pijany! A za pazuchą marihuana!

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi z gminy Janowiec Wielkopolski, którego policjanci przyłapali z narkotykami. Mężczyzna dopuścił się ponadto szeregu wykroczeń drogowych.

W piątek w godzinach wieczornych w Janowcu Wielkopolskim policjanci z tamtejszego komisariatu zauważyli rowerzystę, który pomimo panującego zmierzchu jechał bez oświetlenia. W dodatku mężczyzna poruszał się całą szerokością jezdni. Nic dziwnego zatem, że funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli.

Podczas legitymowania policjanci wyczuli od 26-latka alkohol. Sprawdzili jego stan trzeźwości. Urządzenie kontrolno–pomiarowe wykazało ponad 1,8 promila alkoholu!

Dodatkowo w rezultacie przeprowadzonej kontroli osobistej w odzieży zatrzymanego mundurowi znaleźli nabitą lufkę szklaną oraz foliowe zawiniątko z suszem roślinnym. Mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Jakie poniesie konsekwencje zadecyduje sąd. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za popełnione wykroczenia drogowe.

Źródło: KPP Żnin

Czytaj także

DACHOWAŁ samochód. Kierowca trafił do SZPITALA [ZDJĘCIA]

Redakcja

W nocy ZŁODZIEJE wysadzili w Kłecku BANKOMAT. Ściga ich POLICJA. Nie wiadomo ile pieniędzy SKRADZIONO

Krzysztof Czapul

MIMO SĄDOWEGO ZAKAZU WSIADŁ ZA KÓŁKO. Młody kierowca może trafić za kratki nawet na kilka lat

Remigiusz Priebe