Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

A co tam zagrają w Kinach? [ZOBACZ ZWIASTUNY]

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu i Mieścisku.  

KINO MDK W WĄGROWCU

NOCNE ISTOTY.

DUŻA SALA: 20 grudnia, godz. 22.00. Bilety: 14 zł.

Ludzie znikający bez śladu, zmarli powstający z grobu, istoty żądne krwi… Wszystko to ma miejsce w jednej z dzielnic Buenos Aires. Trzech ekspertów specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych podejmuje się próby rozwiązania mrocznej zagadki, która burzy spokój mieszkańców.

BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON.

DUŻA SALA: 20 grudnia, godz. 15.30. 21 grudnia, godz. 16.00. 22 grudnia, godz. 15.30. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat 13 zł.

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki.

NA NOŻE.

DUŻA SALA: 20 grudnia, godz. 17.30. 22 grudnia, godz. 17.30. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

MAŁA SALA: 21 grudnia, godz. 19.00. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc.

LAST CHRISTMAS.

20, 21, 22 grudnia, godz. 20.00. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Kate (Emilia Clarke) pracuje w dużym domu towarowym w Londynie jako elf. Jej życie jest pasmem niepowodzeń i złych decyzji. Jednak kiedy w pracy poznaje Toma (Henry Golding), jej życie zaczyna zmieniać się na lepsze.

#JESTEM M. MISFIT.

MAŁA SALA: 20 grudnia, godz. 15.00. 21 grudnia, godz. 14.30. 22 grudnia, godz. 15.00. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Życie Julii (Sylwia Lipka) jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni.

SOLID GOLD.

MAŁA SALA: 20 grudnia, godz. 19.00. 21 grudnia, godz. 16.30. 22 grudnia, godz. 18.00. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Kaja Miller (Marta Nieradkiewicz) jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

DOTKNIJ NIEBA.

20 grudnia, godz. 18:00. Bilet 5 zł.

Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym, przemocowym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później, po kontuzji, która przekreśla jego nadzieje na karierę sportową, jedna z nauczycielek dostrzega w nim wielki talent muzyczny.

MIKOŁAJ I SPÓŁKA.

 21 grudnia, godz. 16:00. Bilet 5 zł.

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w skórze świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały.

MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM.

22 grudnia, godz. 18.00. Bilet 5 zł.

Rozpoczyna się czas świątecznej gorączki – do miasta ma przypłynąć pięknym galeonem sam święty Mikołaj! Tłumy dzieci na nabrzeżu, kamery w pogotowiu, w studiu ekipa przygotowana do transmisji na żywo, a tu…

Czytaj także

CO ZAGRAJĄ W KINACH? Historia o swingersach, niebezpiecznej zabawie przy kolacji oraz coś dla młodych widzów [ZWIASTUNY]

Krzysztof Czapul

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA INFORMUJE: Jutro będą wymieniać podzielniki centralnego ogrzewania [WYKAZ]

Krzysztof Czapul

UNIKAŁ WIĘZIENIA. WPADŁ, BO NA RYNKU PIŁ… PIWO I GO WYLEGITYMOWALI!

Krzysztof Czapul