Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Edukacja Wiadomości

Nowy wicedyrektor szkoły w Mieścisku

Magdalena Gąsior objęła właśnie to stanowisko.

Jak informują władze szkoły podstawowej w Mieścisku, od 3 listopada obowiązki wicedyrektora szkoły objęła Magdalena Gąsior

Pani Magda to nauczyciel dyplomowany, z wykształcenia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Przez ostatnie cztery lata pełniła funkcję wicedyrektora w szkole podstawowej nr 3 w Wągrowcu.

Poza szkołą pani Magda uwielbia czytać książki, oglądać dobre filmy, a przede wszystkim — kocha zwierzęta (jest opiekunką uroczego psa!).

– Cieszymy się, że dołącza do naszej szkolnej społeczności. Życzymy pani Magdzie wielu pięknych chwil, sukcesów i radości z pracy w naszej szkole! – przyznaje społeczność mieściskiej podstawówki.

Czytaj także

Zderzenie dwóch aut osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga była zablokowana [FOTO]

Redakcja

Urodziny Mieściska z GWIAZDAMI. Wystąpią m.in. Jerzy Kryszak i Leszcze [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

JEST PRACA: Szukają kierownika do referatu ochrony środowiska

Redakcja