Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Piłka nożna Sport Wiadomości

PIŁKA NOŻNA: Nielbiści są LIDEREM!

„Żółto-czarni” w świetnych nastrojach udają się na zimową przerwę.

W ostatniej w tym roku kolejce piłkarze wągrowieckiej Nielby na wyjeździe 1-1 zremisowali z Polonią Leszno. To dało im fotel lidera przed zimową przerwą.

Po 18 kolejkach „żółto-czarni” mają na koncie 37 punktów, z bilansem bramek 38-19 i spokojnie mogą odpocząć, a potem myśleć o rundzie rewanżowej w nowym roku i ewentualnym awansie do III ligi.

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec

Czytaj także

Wiadomo, gdzie ZAGRA Karol Linetty w przyszłym sezonie

Redakcja

Mamy OŚWIADCZENIE osób, które ODCHODZĄ z MKS Nielba Wągrowiec

Redakcja

Odejścia we WŁADZACH wągrowieckiej Nielby. To efekt sporu wewnątrz klubu

Redakcja