Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Wiadomości Wydarzenia

Odbierz drzewko, posadź je, gdzie zechcesz, a potem się nim opiekuj [ZDJĘCIA]

Dzisiaj ta akcja ruszyła i potrwa jeszcze jutro.

To wspólna akcja Lasów Państwowych oraz Prezydenta RP. Wystarczy się zgłosić, odebrać otrzymane od leśników drzewko i posadzić je tam, gdzie będzie można się nim opiekować.

Leśnicy czekają na chętnych w szkółce leśnej w Durowie (po lewej stronie na końcu Durowo w stronę Kobylca) dzisiaj, czyli w czwartek, 29 września oraz jutro, czyli w piątek od godziny 9.00 do 15.00.

Nadleśnictwo przygotowało sadzonki: modrzewia, świerka, sosny, kaliny koralowej, dzikiej róży oraz głogu.

Źródło: Nadleśnictwo Durowo

Czytaj także

LAS, czyli Letnia Akademia Sanepidu

Redakcja

Z PRZYMRUŻENIEM OKA: W lesie znaleziono „auto”. Znasz właściciela? [FOTO]

Redakcja

Cztery osoby poszukiwane zatrzymane przez policję

Redakcja