Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Kobieta wypadła z drugiego piętra. Trafiła do szpitala. Była pod wpływem alkoholu

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Wągrowcu.

Wtorek, 5 lipca. Po godzinie 21.00 służby ratunkowe zawiadomiono o wypadku na wągrowieckim osiedlu Nad Nielbą. Ze zgłoszenia wynikało, że młoda kobieta wypadla z balkonu na drugim piętrze.

Potwierdza to wągrowiecka policja. Nieprzytomna 28-latka trafila do wągrowieckiego szpitala. Była pod wpływem alkoholu. Jej stan na razie nie jest znany.

Czytaj także

JEST PRACA DLA… streetworkera

Redakcja

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA

Krzysztof Czapul

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

Krzysztof Czapul