Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Samorząd i polityka Wiadomości Wydarzenia

Jutro SESJA rady miejskiej Wągrowca. Tylko DWA punkty i nadal ZDALNIE

Wągrowieccy radni jutro spotkają się zdalnie. Wiele pracy nie mają.

W środę 23 lutego odbędzie się 32. sesja rady miejskiej obecnej kadencji. Rajcy pod obrady i dyskusję dostaną tylko dwa punkty.

Będzie to projekt uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Wągrowca na lata 2021-2033 oraz projekt uchwały o zmianie uchwały budżetowej na 2021 r.

Na tym porządek obrad się kończy. Co ciekawe, nasi radni nadal obradować będą online, czyli zdalnie ze swoich domów.

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja