Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

Z powodu COVID-19 ZMARŁA u nas JEDNA osoba, nie miała innych chorób. Mamy też 49 nowych ZAKAŻEŃ

Ministerstwo zdrowia informuje o stanie epidemii koronawirusa w kraju, Wielkopolsce i powiecie wągrowieckim.

Minionej doby w całym kraju na covid-19 zachorowało ponad 13 tysięcy osób (13.110). W Polsce w ciągu tej doby zmarły 544 osoby (bezpośrednio z powodu covid-19 były to 132 osoby, a poprzez choroby współistniejące 412 osób).

W Wielkopolsce odnotowano ponad 1400 zakażeń (1411). W naszym województwie zmarło tej doby 49 osób (bezpośrednio z powodu covid-19 to było 25 osób, a poprzez choroby współistniejące 24 osoby).

Wśród osób zakażonych są także te z naszego regionu. To 49 osób z powiatu wągrowieckiego. Niestety, znów odnotowano u nas zgon. Zmarła 1 osoba, bezpośrednio z powodu covid-19, nie miała innych chorób współistniejących.  

Źródło: Ministerstwo Zdrowia

Czytaj także

Nocami i nad ranem wciąż mogą u nas występować przymrozki

Redakcja

JEST PRACA: MOPS szuka kierownika

Krzysztof Czapul

JEST PRACA: Burmistrz szuka urzędnika na zastępstwo

Redakcja