Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Kolejne osoby ZAKAŻONE w naszym powiecie. To dwie KOBIETY. 35-latka z gminy Skoki i 53-latka z Wągrowca

Tę informację podały przed chwilą służby wojewody Wielkopolskiego.

Z każdym dniem przybywa osób zakażonych w całym kraju. Epidemia nie omija także naszego powiatu. Dzisiaj odnotowano dwa nowe zakażenia.

Jak nas poinformował Paweł Gilewski, szef wągrowieckiego Sanepidu, to 35-letnia kobieta z gminy Skoki oraz 53-latka z Wągrowca.

Obie kobiety dość dobrze znoszą chorobę i przebywają w izolacji domowej.   

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

IMGW OSTRZEGA: Przed nami FALA UPAŁÓW. Temperatury ponad +30 stopni Celsjusza

Redakcja

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja