Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości

ZNALEZIONO: Kto zgubił telefon?

Ogłoszenie Biura Rzeczy Znalezionych:

W czwartek, 6 lutego, przy ulicy Skockiej w Wągrowcu znaleziono telefon komórkowy MAXCOM. Właściciel proszony jest o odbiór w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu, codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00.

– Prosimy o zabranie dowodu osobistego – informują powiatowi urzędnicy z Wydział Spraw Obywatelskich i Zdrowia.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Wągrowcu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul