Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Edukacja Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości

Zawieź MAKULATURĘ NA WYSYPISKO – dostaniesz DRZEWKO

MSOK ogłasza wiosenną zbiórkę makulatury.

Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych organizuje kolejna edycję akcji „Papier dasz – drzewko masz”. W jej ramach w sobotę 6 maja na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Toniszewie odbędzie się wiosenna zbiórka makulatury.

Akcja rozpocznie się o godzinie 8.00. Za każde 15 kg makulatury można otrzymać 1 roślinę. Jedna osoba ma możliwość otrzymania maksymalnie 15 sztuk roślin. Ilość sadzonek jest ograniczona, a akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Źródło: MSOK

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja