Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: ŚMIERĆ W CENTRUM MIASTA

Dzisiaj rano w Wągrowcu odkryto ciało martwego mężczyzny.

Na zwłoki natrafił przypadkowy przechodzień. Ciało mężczyzny znaleziono w samym centrum Wągrowca, na terenie garaży przy ulicy Słowackiego, za Spółdzielnią Mieszkaniową, w pobliżu dworca PKP.

Na miejscu zjawił się lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny. Teraz pracują tam policjanci i prokurator. Najprawdopodobniej było to samobójstwo. Mężczyzna się powiesił.

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja