Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WYPADEK na obwodnicy Wągrowca. Samochód WYPADŁ z drogi i uszkodził latarnię [ZDJĘCIA]

Do tego zdarzenia doszło w sobotę 12 grudnia kilka minut przed godziną 1.00.

Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wągrowcu wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na obwodnicy Wągrowca.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że auto osobowe po zderzeniu z barierą energochłonną wypadło z drogi i zatrzymało się na przydrożnej latarni. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu urządzeniem pomiarowym ewentualnej obecności prądu, a następnie odłączeniu zasilania w pojeździe.

Na miejsce wezwano pogotowie energetyczne w celu zabezpieczenia uszkodzonej latarni.

Na zdjęciach widać rozbite auto oraz strażaków i policjantów wykonujących czynności ratowniczo-dochodzeniowe.

zdjęcia: st. str. Mikołaj Tubiszewski, KP PSP Wągrowiec

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja